
Ovn og grillrent 5 liter
Utsolgt, men kan bestilles
249 kr
Utsolgt, men kan bestilles
Relaterte produkter
-
GN rustfritt, Renhold, Tilbehør oppvaskVarenummer: 104305
GN 1/3-150 hengende kantine rustfri 5,5 liter, 325x176x150 mm – Turnor
GN rustfritt, Renhold, Tilbehør oppvaskGN 1/3-150 hengende kantine rustfri 5,5 liter, 325x176x150 mm – Turnor
0 out of 5(0)Bestikkdispenser / Oppvaskbakke GN 1/3–150 med opphengshåndtak – Turnor
Praktisk GN 1/3–150 beholder (gastronorm kantin) som fungerer både som bestikkdispenser og oppvaskbakke til bløtlegging av bestikk. Utstyrt med solid håndtak for oppheng – ideell for serveringsvogn, kantine, buffet eller storkjøkken der plassbesparelse og effektiv arbeidsflyt er viktig.
Hos oss finner du også et stort utvalg av GN kantiner i plast (svarte & gjennomsiktige) samt GN kantiner i rustfritt stål (paslanmaz çelik). Vi har også matchende GN lokk (kapak) til alle størrelser – perfekt for oppbevaring, transport og hygienisk dekking. Dette produktet er spesielt relevant dersom du søker etter GN kantin, GN beholder, GN container, gastronorm boks, oppvaskbakke 1/3-150, bestikkdispenser GN, GN lokk, storkjøkkenutstyr, paslanmaz GN, plast GN eller serveringsvogn tilbehør.
Hvorfor velge denne GN 1/3–150 beholderen?
-
Standard Gastronorm GN 1/3 – passer i alle serveringsvogner og oppvaskrister
-
Håndtak for oppheng – enkel oppbevaring og plassbesparelse
-
Multifunksjon: oppvaskkar / bløtleggingskar / bestikkdispenser
-
Produsert for daglig bruk i profesjonelle kjøkken – hygienisk og robust
-
Kan kombineres med våre plast- og stål-GN kantiner + lokk for helhetlige løsninger
Tekniske data
-
Mål (L×B×H): 325 × 176 × 150 mm (GN 1/3–150)
-
Kapasitet: 5,5 liter
-
Funksjon: Bestikkdispenser, bløtleggingskar, oppvaskboks
Bruksområder
Restauranter, hoteller, kantiner, catering, kafeer, buffeter, food trucks og andre storkjøkkenmiljøer som trenger fleksibel oppbevaring og håndtering av bestikk og råvarer.
⭐ TURNOR IMPEX AS – Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no | 📞 +47 907 02 074
💰 FINANSIERING & LEASING TILGJENGELIG
Prosjektering av restaurantkjøkken, kafeer, bakerier, kaffebarer, hoteller, food trucks🔧 Brukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
🎨 Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973SKU: 104305 -
-
Renhold
Stålpolish Suma Inox 750 ml, Turnor
0 out of 5(0)Stålpolish Suma Inox 750 ml – profesjonell rengjøring av rustfritt stål fra Turnor
Suma Inox stålpolish 750 ml fra Turnor er en effektiv rengjørings- og poleringsmiddel spesielt utviklet for rustfritt stål. Denne polishen gir en skinnende, ripefri og beskyttende overflate, ideell for kjøkkenutstyr, maskiner, hvitevarer og andre flater i rustfritt stål.
Produktet fjerner fett, fingeravtrykk, vannflekker og smuss, samtidig som det beskytter mot korrosjon og gjør rengjøringen enklere neste gang. Suma Inox er perfekt for profesjonelle kjøkken, restauranter, sykehus, kantiner og industri.
Nøkkelfunksjoner:
-
Stålpolish for rustfritt stål – 750 ml flaske
-
Effektiv mot fett, fingeravtrykk og smuss
-
Gir en skinnende, ripefri finish
-
Beskytter mot korrosjon og oksidasjon
-
Enkel å påføre og tørke av
-
Passer til kjøkkenutstyr, maskiner og hvitevarer
-
Ideell for profesjonelle kjøkken, kantiner og industrirengjøring
Turnor Impex AS tilbyr kvalitetsprodukter for rengjøring og vedlikehold i storkjøkken og næringsmiddelindustrien i Oslo og Norge.
Turnor Impex AS – ditt valg for rengjøringsprodukter og kjøkkenutstyr
Jerikoveien 18, 1067 Oslo | Telefon: 90702074 | post@turnor.no | www.turnor.noSKU: 104410 -
-
Bilder, Chafing Dish
Chafing dish med rullelokk MAC-C1022B
0 out of 5(0)🍽️ Chafing Dish – Hold maten varm og presentabel med stil
Perfekt for buffet, catering og profesjonelle serveringsmiljøer
Våre chafing dish-løsninger gir deg muligheten til å holde maten varm, frisk og innbydende – enten det er frokostbuffet på hotell, selskapsservering eller daglig kantinedrift. Med et elegant design og robust konstruksjon er våre modeller skapt for intensiv bruk i profesjonelle kjøkken og serveringssteder.
🔥 Fordeler med våre chafing dish:
-
♨️ Langvarig varme – holder maten varm i flere timer med brennpasta eller elektrisk varmekilde
-
🍲 Allsidig bruk – ideell for kjøttretter, sauser, grønnsaker og gryter
-
🧼 Enkel rengjøring – rustfritt stål, avtakbare deler og praktisk design
-
🛠️ Tilgjengelig i ulike størrelser og modeller – rund, rektangulær, med lokk eller gjennomsiktig topp
-
💼 Perfekt for buffé, bryllup, konferanser og daglig drift
🌟 Skap en profesjonell matopplevelse
Enten du trenger én kompakt modell for små arrangementer eller et komplett sett for stor catering – vi tilbyr chafing dishes som kombinerer funksjon og eleganse.
📦 Vi leverer raskt til hele Norge.
📧 Kontakt oss for tilbud, produktinfo og anbefalinger!
📞 +47 907 02 074 | ✉️ post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: MAC C1022B -
-
Renhold
Stålskrubb 60 g, Turnor
0 out of 5(0)Stålskrubb 60 g – effektiv rengjøring med Turnor kjøkkenutstyr
Turnor sin stålskrubb på 60 gram er et robust og slitesterkt rengjøringsverktøy, ideelt for kjøkken, restauranter, kaféer og storkjøkken. Denne stålskrubben er perfekt for effektiv fjerning av fastbrente matrester, fett og smuss på gryter, panner, ovner og kjøkkenutstyr.
Med sin kompakte størrelse og sterke materiale sikrer stålskrubben grundig rengjøring samtidig som den tåler hard bruk over tid. Den er et viktig hjelpemiddel for profesjonell oppvask og rengjøring i både kommersielle og private kjøkken.
Nøkkelfunksjoner:
-
Stålskrubb 60 g for effektiv fjerning av fastbrente matrester
-
Ideell til rengjøring av gryter, panner, ovner og grillutstyr
-
Robust og slitesterk – tåler hard bruk
-
Passer til profesjonelle kjøkken, storkjøkken og hjemmebruk
-
Enkel å bruke og oppbevare
-
Høykvalitets rengjøringsutstyr fra Turnor
Turnor Impex AS leverer kvalitetsprodukter til kjøkken og servering i Oslo og hele Norge. Vårt sortiment av kjøkkenutstyr inkluderer alt fra rengjøringsverktøy til matlagingsutstyr for profesjonelle og private brukere.
Turnor Impex AS – ditt valg for profesjonelt kjøkkenutstyr
Jerikoveien 18, 1067 Oslo | Telefon: 90702074 | post@turnor.no | www.turnor.noSKU: 104408 -
-
Renhold
Insektsfanger elektrisk, Stalgast
0 out of 5(0)Insektkiller / Myggfelle – Stalgast, Modell: SG 692265
Effektiv insektkiller og myggfelle som beskytter mot plagsomme insekter på profesjonelle kjøkken, restauranter, uteområder og andre steder hvor hygienisk og insektfri miljø er viktig. Denne modellen har et sterkt og slitesterkt hus laget av brannsikkert plastmateriale (ABS) og har IPX4-klassifisert vanntetthet, noe som sikrer trygg bruk også i fuktige miljøer.
Utstyrt med en UV-lampe med lang levetid på ca. 8000 timer, som tiltrekker og fanger insekter effektivt. Insektkilleren har en kraftig og stillegående vifte som trekker insektene inn i en innebygd insektbeholder for enkel rengjøring. Produktet kan enkelt henges opp med mulighet for suspensjon.
Spesifikasjoner:
-
Modell: SG 692265
-
Mål: Ø32 cm, høyde 580 mm
-
Effekt: 0,04 kW, 230 V, 1 fase
-
Levetid UV-pære: ca. 8000 timer
-
Driftsrekkevidde: opptil ca. 30 m²
-
IPX4 vanntett vurdering
-
Vekt: 3,8 kg
-
Materiale: ABS plast, brannsikkert og slitesterkt
-
Stillegående vifte med insektbeholder
-
Strømledningslengde: ca. 1 m
-
Frekvens: 50/60 Hz
Bruksområder: insektkiller, myggfelle, insektfelle til restaurant, kjøkkenutstyr, hygienisk myggbeskyttelse, utendørs og innendørs insektfjerning
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 Telefon: 90702074
📧 E-post: post@turnor.no
🌐 Nettside: www.turnor.noSKU: SG 692265 -


