Kjøleskap – sort – for kjøtt butikk med glass på begge sider – 250×90×220 cm

Availability:

Utsolgt, men kan bestilles


Kjølerom for Kjøtt med Glass på Begge Sider – Perfekt for Hel Slakt, Lam, Spekemat og Pølser

Er du på jakt etter et pålitelig og hygienisk kjøleskap for kjøtt? Vårt rustfrie kjølerom med mål på 250 x 90 x 220 cm er spesialdesignet for profesjonell bruk innen kjøttindustrien, slakterier, restauranter og dagligvarebutikker. Dette skapet er perfekt for oppbevaring og modning av hel slakt, lam, storfe, spekemat og pølser, med mulighet for å henge produktene trygt og oversiktlig.

Med glass på begge sider gir skapet en eksklusiv og moderne presentasjon, ideelt for deg som vil vise frem varene dine til kunder. Det er ikke bare praktisk – det fremstår også som en elegant del av lokalet ditt.

Fordeler med vårt kjøleskap for kjøtt:

✅ Glass på begge sider for optimal innsyn og presentasjon
✅ Solid konstruksjon i rustfritt stål som er lett å rengjøre
✅ Perfekt til oppheng av hel slakt, lam, spekemat og pølser
✅ Presis temperaturkontroll for trygg lagring og modning
✅ Energieffektiv drift som reduserer strømforbruket
✅ Robust gulvmodell som tåler høy belastning
✅ Skreddersøm tilgjengelig – vi kan produsere etter mål og design

Dette kjølerommet for kjøtt gir deg maksimal kapasitet og fleksibilitet, enten du driver med produksjon eller ønsker en imponerende utstillingsløsning i butikk eller restaurant.

Passer perfekt for:

  • Slakterier som trenger trygg lagring av ferskt kjøtt

  • Restauranter som ønsker å modne kjøtt til perfeksjon

  • Dagligvarebutikker som vil vise frem produkter på en elegant måte

  • Matprodusenter med behov for hygienisk kjøleløsning

Med vårt kjøleskap får du en kombinasjon av høy kvalitet, flott design og praktisk funksjon – et uunnværlig valg for alle som jobber med kjøtt og spekemat.

SEO-søkeord inkludert i teksten: kjøleskap for kjøtt, rustfritt kjølerom, kjølerom for slakteri, kjøleskap for hel slakt, kjølerom for spekemat, kjøleskap med glassdører, kjølerom til restaurant, kjølerom for pølser, industrielt kjøleskap, kjølerom med glass på begge sider

📞 Ta kontakt for tilbud eller mer informasjon!
📧 post@turnor.no | 🌐 www.turnor.no

136.800 kr

Utsolgt, men kan bestilles

Kjøleskap for Kjøtt med Glass på Begge Sider – Perfekt for Hel Slakt og Spekemat
Mål: 2500x900x2200 mm

Prisen gjelder for hoved bilde. Vi kan produsere disse til ønsket mål og design.

Produktnummer: 107182 Kategori:
Dimensjoner 250 × 90 × 220 cm
Bredde (mm)

Dybde (mm)

Høyde (mm)