Om Oss
Velkommen til Turnor
Turnor Storkjøkken AS ble stiftet i 1996. Vi har et godt utvalg produkter i vår butikk i Oslo. Velkommen til vårt showroom i Jerikoveien 18.
På nettsiden vår finner du et utvalg av produktene Turnor Storkjøkken kan tilby. Mange av produktene finnes i flere varianter og i forskjellige løsninger. Vi er også distributør av mange globalt kjente merkevarer.
Ta gjerne kontakt med oss på epost post@turnor.no eller telefon 90702074 dersom du har noe spørsmål eller ønsker.Vi har egen serviceavdeling som utfører service på våre produkter.
Nye Produkter
-
Termobokser
Termoboks GN 1/1 150mm TCB-150, Turnor
0 out of 5(0)Termoboks GN 1/1 150 mm – TCB-150, Turnor | Profesjonell termoboks for oppbevaring og transport av mat
Denne GN 1/1 termoboksen TCB-150 fra Turnor er utviklet for trygg og effektiv transport og oppbevaring av både varme og kalde retter. Med et ytre mål på 635x435x250 mm og en vekt på 7 kg er den ideell for profesjonelle kjøkken, catering, kantiner og storkjøkken.
🔹 Produktbeskrivelse og fordeler:
– Produsert i matsikker polyetylen, helt ufarlig for helse
– Miljøvennlig og resirkulerbar materiale
– Dobbeltlags polyuretanskum-isolasjon (38–40 kg/m³, FCKW-fri) gir utmerket temperaturbevaring
– Robust monoblokk-konstruksjon gir høy slitestyrke og lang levetid
– Uknuselige låser laget av PA6
– Ergonomiske integrerte bærehåndtak for enkel transport
– Kan stables for effektiv lagring og logistikk
– Frontlasting for enkel tilgang
– Temperaturbestandig fra –40°C til +100°C
– Varme retter mister kun ca. 1,5°C per time
– Kalde retter øker temperaturen med kun ca. 1°C per time
– Tåler oppvaskmaskin
– Svært solid takket være produksjonsteknologi og høykvalitets råmaterialeDenne termoboksen for GN 1/1 beholdere kombinerer funksjonalitet, holdbarhet og mattrygghet. Perfekt for transport av varme måltider, kalde retter og sensitive matvarer.
Turnor Impex AS – Din leverandør av profesjonelt kjøkkenutstyr og transportløsninger
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 105001 -
Termobokser
Termoboks GN 1/1 100 TCB-100, Turnor
0 out of 5(0)Termoboks GN 1/1 100 – TCB-100, Turnor | Isolert termoboks for trygg transport og lagring av mat
Denne termoboksen GN 1/1 100 fra Turnor er ideell for profesjonell bruk i storkjøkken, kantiner og catering. Med dimensjoner på 635x435x200 mm og en vekt på 6,75 kg, gir den optimal balanse mellom kapasitet og håndterbarhet.
🔹 Produktfordeler og egenskaper:
– Laget av matsikker polyetylen, ufarlig for helsen
– Miljøvennlig, resirkulerbar og solid konstruksjon
– Isolert med dobbeltlags polyuretanskum (FCKW-FRI) med tetthet på 38–40 kg/m³
– Helstøpt monoblokk-design gir økt styrke og levetid
– Sikkerhetslåser i uknuselig PA6-plast
– Integrerte ergonomiske bærehåndtak
– Kan stables for plassbesparende oppbevaring og effektiv transport
– Frontlasting for enkel tilgang
– Temperaturbestandig fra –40°C til +100°C
– Holder varme retter varme, med et varmetap på kun ca. 1,5°C per time
– Holder kalde retter kalde, med temperaturøkning på kun ca. 1°C per time
– Tåler maskinvask
– Slitesterk konstruksjon med høy kvalitet på råmaterialer og produksjonsteknologiDenne profesjonelle termoboksen for GN 1/1 beholdere gir pålitelig isolasjon og høy brukervennlighet – perfekt for matlevering, bufféter, eventservering og mer.
Turnor Impex AS – Ekspert på matoppbevaring og transportutstyr for storkjøkken
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 105000 -
Termobokser
Termoboks, Transportvogn TCB-600C, Turnor
0 out of 5(0)Termoboks, Transportvogn TCB-600C – Turnor | Robust og praktisk termoboks transportvogn
Tribeca termoboks transportvogn TCB-600C fra Turnor er designet for enkel og effektiv transport av termobokser i profesjonelle kjøkken og cateringvirksomheter. Denne solide og funksjonelle transportvognen i svart farge gjør håndteringen av tunge termobokser trygg og ergonomisk.
🔹 Produktdetaljer:
– Modell: TCB-600C
– Farge: Svart
– Mål: 680 x 540 x 160 mm
– Pakningsmål: 700 x 560 x 180 mm
– Nettovekt: 5 kg
– Bruttovekt: 6 kg🔹 Egenskaper:
– Robust konstruksjon for trygg transport av termobokser
– Ergonomisk design for enklere manøvrering
– Passer perfekt til transport av isolerte termobokser GN 1/1
– Gir effektivitet i storkjøkken, catering og matlevering
– Slitesterk og pålitelig for langvarig bruk
Turnor Impex AS – Din leverandør av profesjonelt utstyr for mattransport og lagring
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 105005 -
Termobokser
Termoboks 86L TCB-600EPP 645x440x630 mm, Turnor
0 out of 5(0)Termoboks 86L TCB-600EPP – Thermo boks for profesjonell bruk | Turnor
Robust og lett termoboks fra Turnor, ideell for transport og oppbevaring av både varm og kald mat. Med en kapasitet på hele 86 liter, passer denne modellen perfekt for catering, kantiner, restauranter og storkjøkken som krever høy isolasjonsytelse og trygg transport.
Modellen TCB-600EPP er laget av slitesterk EPP-materiale som gir lav egenvekt (kun 3,8 kg), samtidig som den har svært god varme- og kuldeisolasjon. Den er enkel å rengjøre og støtsikker, perfekt for daglig bruk.
Profesjonell thermoboks som kombinerer kapasitet, mobilitet og hygiene – ideell for matlevering og servering.
Spesifikasjoner:
– Modell: TCB-600EPP
– Kapasitet: 86 liter
– Utvendige mål: 645 x 440 x 630 mm
– Vekt: 3,8 kg
– Materiale: Isolert EPP (ekspandert polypropylen)
– Bruksområder: Catering, storkjøkken, matlevering, eventserveringFordeler:
✔️ Stor kapasitet og lav vekt
✔️ Optimal isolasjon for varme og kalde retter
✔️ Slitesterk og enkel å rengjøre
✔️ Egnet for GN-beholdere (GN 1/1)
Turnor Impex AS – Din leverandør av termobokser, serveringsutstyr og storkjøkkenprodukter i Norge
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 105006
Viser 2821–2824 av 4202 resultater



