Om Oss
Velkommen til Turnor
Turnor Storkjøkken AS ble stiftet i 1996. Vi har et godt utvalg produkter i vår butikk i Oslo. Velkommen til vårt showroom i Jerikoveien 18.
På nettsiden vår finner du et utvalg av produktene Turnor Storkjøkken kan tilby. Mange av produktene finnes i flere varianter og i forskjellige løsninger. Vi er også distributør av mange globalt kjente merkevarer.
Ta gjerne kontakt med oss på epost post@turnor.no eller telefon 90702074 dersom du har noe spørsmål eller ønsker.Vi har egen serviceavdeling som utfører service på våre produkter.
Nye Produkter
-
Frityr
Frityr elektrisk dobbel 2×8 liter 2×3,25 kW 580x550x410 mm, Bartscher
0 out of 5(0)Frityr elektrisk dobbel – 2×8 liter (Bartscher Imbiss 2x8L)
Profesjonell dobbel elektrisk frityrkoker i rustfritt stål fra Bartscher, modell Imbiss 2x8L, med to separate kar på 8 liter hver. Perfekt for fleksibel bruk i travle kjøkken – fritér pommes frites i den ene og kylling, fisk eller grønnsaker i den andre. Egnet for restaurant, hotell, catering, kantine, kafé, bakeri og food trucks.
Produktdetaljer:
-
Merke: Bartscher
-
Modell: Imbiss 2x8L
-
Mål: 580 x 550 x 410 mm
-
Effekt: 2 x 3,25 kW, 230 V, 1 fase
-
Kapasitet: 2 x 8 liter (dobbel)
-
Temperatur: opptil 190 °C
-
Vekt: 22 kg
En kompakt og effektiv dobbel elektrisk frityr, med rask oppvarming, stabil temperatur og enkel rengjøring. Perfekt for profesjonelle kjøkken med behov for fleksibilitet og høy kapasitet i en bordmodell.
⭐ TURNOR IMPEX AS – Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no | 📞 +47 907 02 074
Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, kafeer, bakerier, kaffebarer, hoteller, food trucks🔧 Brukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
🎨 Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973SKU: 107184 -
-
Frityr
Frityr elektrisk 8 liter – Bartscher Imbiss 8L (1-fase, 3.25 kW)
0 out of 5(0)Den profesjonelle frityr elektrisk 8 liter fra Bartscher – modell Imbiss 8L – er en kompakt og kraftig elektrisk frityrmaskin perfekt for restaurantkjøkken, kafé, catering, snackbar, pølsekiosk og food truck. Denne profesjonelle frityrgryten er designet for effektiv fritering av pommes frites, kylling, fisk, vårruller, løkringer og annen hurtigmat i både små og store kjøkken.
Med kapasitet på 8 liter olje og effekt på 3.25 kW, 230V 1-fase, leverer Bartscher frityr Imbiss 8L rask oppvarming og stabil temperatur på opptil 190°C, slik at du alltid får perfekt resultat. Den er et ideelt valg for deg som trenger en profesjonell frityr til restaurant, cateringfirma eller foodtruck som ønsker driftsikkerhet, kvalitet og høy ytelse.
Denne industrielle frityren er laget i rustfritt stål og har avtagbar frityrkurv, overopphetingsvern og enkelt vedlikehold, noe som gjør den til et pålitelig valg for daglig bruk. Bartscher frityrmaskin 8 liter kombinerer profesjonell ytelse med kompakt design – ideell for steder med begrenset plass.
Spesifikasjoner:
-
Merke: BARTSCHER
-
Modell: Imbiss 8L
-
Kapasitet: 8 liter olje
-
Temperaturområde: opptil 190°C
-
Effekt: 3.25 kW, 230 V (1-fase)
-
Mål: 290 x 550 x 410 mm
-
Vekt: 10 kg
Bruksområder:
Denne elektriske frityrmaskinen passer perfekt for takeaway, smårestaurant, gatekjøkken, bakeri, hotellkjøkken og cateringvirksomhet. Den er også populær blant food trucks og mobile matvogner som ønsker en kompakt og profesjonell frityrgryte som yter maksimalt.Vedlikehold og sikkerhet:
For optimal ytelse bør frityrolje skiftes regelmessig, og gryten rengjøres etter bruk. Takket være sitt rustfrie stålmateriale og avtagbare deler er denne elektriske frityrkoker enkel å rengjøre og vedlikeholde.Med Bartscher frityr elektrisk 8 liter Imbiss 8L får du profesjonell frityr, høy ytelse, energieffektivitet og pålitelig drift – alt du trenger for et travelt industrikjøkken.
⭐ TURNOR IMPEX AS – Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no | 📞 +47 907 02 074
Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, kafeer, bakerier, kaffebarer, hoteller, food trucks🔧 Brukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
🎨 Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973SKU: 107183 -
-
Forspyledusj
Forspyledusj benkmontert lav modell, 1 hull – Liva
0 out of 5(0)Premium forspyledusj med integrert kran for benkmontering – komplett løsning for profesjonelle kjøkken
Oppgrader ditt kjøkken med vår premium forspyledusj for benkmontering – en slitesterk og stilren løsning skapt for det moderne storkjøkkenet . Denne profesjonelle forspylingen kombinerer høy kvalitet, funksjonalitet og plassbesparende design i én komplett enhet.
Med dobbel vanntilkobling for både kaldt og varmt vann, får du full fleksibilitet i hverdagen. Den robuste kranen gir deg muligheten til enkelt å bytte mellom vanlig vannstråle og effektiv oppvaskdusj . Den 360 graders svingbare slangen gir maksimal rekkevidde, perfekt til rengjøring av store kjeller, oppvask eller arbeidsflater.
Denne industrielle forspyledusjen er laget i slitesterkt materiale for å tåle intensiv bruk, og er en ideell spyledusj til kjøkken , enten i restauranter, kantiner eller andre profesjonelle miljøer. Den fungerer også utmerket som kjøkkenarmatur med dusj eller som en praktisk oppvaskkran .
Viktige fordeler:
✅ Premium forspyledusj for benkmontering – perfekt for plassbesparelse
✅ Integrert kran for enkel overgang mellom vanlig kran og dusj
✅ 360 graders dusjkran gir maksimal fleksibilitet
✅ Robust kvalitet for industrikrandusj og intensiv bruk
✅ Passer som vannsparekran til storkjøkken og effektiv høyhygiene
Designet batteri for ✅Enten du er ute etter en solid industriell oppvaskkran , en pålitelig høytrykk forspyledusj , eller en fleksibel løsning for daglig bruk, er denne modellen et sikkert valg.
Bestill din premium forspyledusj for benkmontering med integrert kran i dag hos Turnor Impex AS, og opplev en ny standard for effektivitet og hygiene på kjøkkenet!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
Telefon: 907 02 074
E-post: post@turnor.no
Nettsted: www.turnor.noTa kontakt for mer informasjon eller et uforpliktende tilbud!
SKU: 107180 -
Forspyledusj
Forspyledusj benkmontert 1 hull – Liva
0 out of 5(0)Premium forspyledusj for benkmontering – perfekt for profesjonelt kjøkken
Oppgrader ditt profesjonelle kjøkken med vår premium forspyledusj for benkmontering , en ideell løsning for både storkjøkken , restauranter, kantiner og andre krevende kjøkkenmiljøer. Denne profesjonelle forspylingen kombinerer funksjonalitet og slitestyrke, og er designet for å gi deg en sikker og effektiv arbeidsdag.
Med dobbel vanntilkobling og integrert kran får du enkel tilgang til både kaldt og varmt vann, samtidig som den 360 svingbare slangen gir maksimal fleksibilitet og rekkevidde. Dette gjør den perfekt som både oppvaskdusj , spyledusj til kjøkken og oppvaskkran .
Denne industrielle forspylingen er laget av robuste materialer som sikrer lang levetid, og fungerer som en fleksibel forspyling eller industrikrandusj . Den passer også godt som kjøkkenarmatur med dusj , noe som gir ekstra funksjonalitet i ditt kjøkken.
Hvorfor velge vår premium forspyledusj?
✅ Spar plass med smart benkmontering
✅ Enkel overgang mellom vanlig vannkran og forspylefunksjon takket være integrert kran
✅ Perfekt for krevende miljøer som storkjøkken og kantiner
✅ Slitesterk kvalitet for profesjonell bruk
✅ Optimal vannkontroll med 360 graders dusjkran
✅ Redusert vannforbruket med til stor effektiv vannforbrukUansett om du trenger en solid industriell oppvaskkran , et praktisk forpsylebatteri eller en høytrykk forspyledusj , vil denne modellen møte dine krav.
Bestill din premium forspyledusj for benkmontering med integrert kran i dag, og opplev bedre hygiene og effektivitet i ditt kjøkken!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
Telefon: 907 02 074
E-post: post@turnor.no
Nettsted: www.turnor.noTa kontakt med oss for mer informasjon, tilbud og bestilling!
SKU: 107179
Viser 1181–1184 av 4200 resultater



