Om Oss
Velkommen til Turnor
Turnor Storkjøkken AS ble stiftet i 1996. Vi har et godt utvalg produkter i vår butikk i Oslo. Velkommen til vårt showroom i Jerikoveien 18.
På nettsiden vår finner du et utvalg av produktene Turnor Storkjøkken kan tilby. Mange av produktene finnes i flere varianter og i forskjellige løsninger. Vi er også distributør av mange globalt kjente merkevarer.
Ta gjerne kontakt med oss på epost post@turnor.no eller telefon 90702074 dersom du har noe spørsmål eller ønsker.Vi har egen serviceavdeling som utfører service på våre produkter.
Nye Produkter
-
Eltemaskin
Eltemaskin – 50 liter – fast bolle – 1 fase – ISM50-VE – Dirmak
0 out of 5(0)Eltemaskin med fast bolle 50 liter 1 fase ISM50-VE, Dirmak
Dirmak eltemaskin med fast bolle på 50 liter er en kraftig og pålitelig spiralmikser designet for profesjonell bruk i bakerier og storkjøkken. Med variabel hastighet og robust konstruksjon håndterer denne maskinen effektivt store mengder deig, både tørr og våt, opptil 18 kg tørt og 28 kg vått. Dette gjør den ideell for elting av myke deiger som brød og pizzadeig.
Maskinen har en bolle på 50 cm diameter, fastmontert for stabil drift. Med en effekt på 2,2 kW og 230 V 1-fase strømtilkobling sikrer denne eltemaskinen pålitelig og kraftig ytelse. Den veier 150 kg og måler 550x980x870 mm, egnet for profesjonelle kjøkken og bakerimiljøer.
Denne eltemaskinen passer utmerket i kombinasjon med annet storkjøkkenutstyr som pizzaovn, kjevlemaskin, pizzakjølebenk og kjølerenne – alt som trengs for effektiv og profesjonell bake- og pizzaproduksjon.
Spesifikasjoner:
-
Modell: ISM50-VE
-
Merke: Dirmak
-
Mål: 550x980x870 mm
-
Effekt: 2,2 kW, 230 V 1 fase
-
Kapasitet: 50 liter (18 kg tørt, 28 kg vått)
-
Bollestørrelse: 50 cm
-
Vekt: 150 kg
-
Variabel hastighet
-
Fastmontert bolle
SKU: 101814 -
-
Serveringsskje
Serveringsskje 307 mm for spaghetti – Stalgast
0 out of 5(0)Serveringsskje for spaghetti 30,7 cm – Stalgast
Denne serveringsskjeen for spaghetti fra Stalgast er spesielt designet for profesjonelle kjøkken og gir et godt grep med sitt runde rørhåndtak . Med en lengde på 30,7 cm er den ideell for enkel og effektiv porsjon av spaghetti og annen lang pasta.
Laget i robust rustfritt stål , gjør den seg utmerket i både storkjøkken og restaurant. Den fungerer perfekt i kombinasjon med gasswok , profesjonell wok , bordmodell wok , gulvmodell wok , Øzti wok og wok med understell , der effektiv servering og høy kapasitet kreves.
Denne serveringsskjeen er et praktisk verktøy for kokker som trengerhet og ergonomi i daglig drift.
Turnor Impex AS
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: SG 321060 -
Øse
Øse – Ø70 mm, lengde 280 mm – rundt håndtak – i rustfritt stål – Stalgast
0 out of 5(0)Øse rustfritt Ø7, 28 cm – Stalgast
Denne rustfrie øsen fra Stalgast er et uunnværlig redskap for profesjonelle kjøkken og storkjøkken. Med en diameter på 7 cm og en lengde på 28 cm , passer den perfekt til presis servering av supper, sauser og andre varme retter.
Øsen har et rundt rørhåndtak som gir godt grep, og en praktisk krok for oppheng – ideell for bruk i storkjøkken, restaurant eller ved wokstasjon. Den solide konstruksjonen i rustfritt stål gjør den svært holdbar og enkel å rengjøre.
Passer utmerket sammen med gasswok , profesjonell wok , bordmodell wok , gulvmodell wok , Øzti wok , eller wok med understell i alle typer serveringsmiljøer.
Turnor Impex AS
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: SG 321040 -
Diverse
Kjøkkenstang, oppheng for redskaper 6 kroker 40 cm, Stalgast
0 out of 5(0)Kjøkkenstang, oppheng for redskaper 6 kroker 40 cm – Stalgast
Denne veggmonterte kjøkkenstangen i rustfritt stål fra Stalgast er perfekt for effektiv opphenging av kjøkkenredskaper. Med sine 6 robuste kroker og en lengde på 40 cm gir den god plass til å henge alt fra sleiver, visper, til wokredskaper og annet utstyr.
Kjøkkenstangen er spesielt egnet for profesjonelle kjøkken, storkjøkken og restauranter som ønsker å holde arbeidsplassen ryddig og redskapene lett tilgjengelige. Rustfritt stål sikrer høy holdbarhet, enkel rengjøring og lang levetid.
Dette opphenget passer utmerket i både bordmodell wok-stasjoner og større gulvmodeller, og bidrar til en mer organisert og effektiv arbeidsflyt.
Turnor Impex AS
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: SG 321001
Viser 2669–2672 av 4278 resultater
EXCELLENT
Based on 153 reviews
Posted on Google![]()
Einar BøhmTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Fantastisk service og stort utvalg 👌Posted on Google![]()
Mohammad adel AbbousTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Det verste stedet å kjøpe brukt eller noe annet i Oslo. Jeg ville ikke anbefalt dem til noen; deres eneste mål er profitt, ikke kundeservice. Jeg kjøpte en 400-volts ovn og ville returnere den fordi spenningen ikke var kompatibel med strømforsyningen min. De nektet å ta den tilbake. Videre kjøpte jeg en strømadapter og sendte dem et bilde av koden på den, og spurte om den var kompatibel med ovnen. De svarte at den var det, bare for å overbevise meg om ikke å returnere den. Jeg tapte prisen på både ovnen og adapteren. Det verste stedet å kjøpe brukte varer. Jeg har alle detaljene fra samtalene.Posted on Google![]()
Noah IsmailTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Turnor great company with friendly, helpful, and solution oriented staff. Kormaz products combine outstanding quality with competitive prices, making them my favorite choice. Highly recommended!Posted on Google![]()
CrustTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Gode produkter til god pris!Posted on Google![]()
Haakon AarsethTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Gode priserPosted on Google![]()
Jorid ATrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Gøyal butikk selv om du bare har vanlig størrelse på kjøkkenet! Kjempegod service.Posted on Google![]()
Sunniva Elise Husby HøyningTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Tusen takk for kjempegod service, både i butikk og på e-post! Supert sted med alt innen storkjøkken, som også er topp til hjemmebruk. Kommer definitivt tilbake hit.Posted on Google![]()
Trond Cornelius BrekkeTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Fantastisk utvalg!!!! Og fantastisk servicePosted on Google![]()
KjetilTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Veldig hjelpsomme og rask leveransePosted on Google![]()
Marko BrkićTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Veldig bra opplevelse med Turnor. Anbefaler å komme og sjekke stor butikk og tilbud.Verified by TrustindexTrustindex verified badge is the Universal Symbol of Trust. Only the greatest companies can get the verified badge who has a review score above 4.5, based on customer reviews over the past 12 months. Read more



