Om Oss
Velkommen til Turnor
Turnor Storkjøkken AS ble stiftet i 1996. Vi har et godt utvalg produkter i vår butikk i Oslo. Velkommen til vårt showroom i Jerikoveien 18.
På nettsiden vår finner du et utvalg av produktene Turnor Storkjøkken kan tilby. Mange av produktene finnes i flere varianter og i forskjellige løsninger. Vi er også distributør av mange globalt kjente merkevarer.
Ta gjerne kontakt med oss på epost post@turnor.no eller telefon 90702074 dersom du har noe spørsmål eller ønsker.Vi har egen serviceavdeling som utfører service på våre produkter.
Nye Produkter
-
Kjøtthammer
Kjøtthammer rustfri 81016, Pirge
0 out of 5(0)Mørningshammer for kjøtt i rustfritt stål | Kjøtthammer, kjøttbanker, kjøttmørner
Vår solide mørningshammer for kjøtt i rustfritt stål er et uunnværlig verktøy for både profesjonelle kjøkken, slakterier, restauranter og entusiastiske hjemmekokker. Med denne robuste kjøtthammeren kan du enkelt mørne kjøttstykker, fileter, schnitzel eller biff, slik at kjøttet blir jevnere, mer mørt og raskere tilberedt.
Den slitesterke konstruksjonen i rustfritt stål gjør hammeren hygienisk, enkel å rengjøre og motstandsdyktig mot rust og korrosjon. Ergonomisk håndtak gir godt grep og kontroll under bruk, noe som gjør den komfortabel å bruke selv ved større kjøkkenoppgaver.
Spesifikasjoner:
-
Materiale: Rustfritt stål
-
Mål totalt: 24 x 12 x 8 cm
-
Bruksoverflate: 11 x 7,5 cm
-
Vekt: 1 kg
Fordeler med mørningshammer i rustfritt stål:
✅ Perfekt for å mørne biff, schnitzel, svin, kylling eller andre kjøttstykker
✅ Slitesterkt rustfritt stål for lang levetid og hygienisk bruk
✅ Ergonomisk håndtak for komfortabelt og sikkert grep
✅ Kan brukes som kjøttbanker, kjøttmørner, eller kjøtthammer
✅ Enkel å rengjøre – tåler røff bruk på profesjonelle kjøkken
✅ Øker mørhet og kvalitet på kjøttet, samt jevner tykkelsen for raskere tilberedningVelg vår profesjonelle mørningshammer i rustfritt stål fra Turnor Impex AS for et kvalitetsverktøy du kan stole på – enten du driver restaurant, slakteri, catering eller bare elsker å lage god mat hjemme!
📞 Turnor Impex AS
Telefon: +47 90702074
E-post: post@turnor.no
Nettside: www.turnor.noSKU: 107198 -
-
Tilbehør kjøl og frys
Forlenger for saladette 90x20x2 cm, Turnor
0 out of 5(0)Rustfritt Forlengelsesbord til 2-dørs Saladette – Ekstra Pakkebord og Kebabplass | Turnor Impex AS
Oppgrader ditt profesjonelle kjøkken med et praktisk rustfritt forlengelsesbord som passer perfekt foran en 2-dørs saladette. Dette tilbehøret gir deg en ekstra arbeidsflate, ideell som pakkeplass, kebabrulleplass eller til montering av mat til takeaway, streetfood eller catering.
🔧 Spesifikasjoner:
-
Mål: 90 x 20 x 2 cm
-
Materiale: Rustfritt stål – slitesterkt, hygienisk og lett å rengjøre
-
Kompatibel med 2-dørs saladette
-
Perfekt som pakkebord, arbeidsbord, eller som ekstra plass i travle kjøkkenmiljøer
Dette forlengelsesbordet er en smart investering for kebabshop, pizzeria, burgerbar, takeaway-kjøkken og andre steder hvor effektivitet og plassutnyttelse er viktig. Skap bedre flyt i produksjonen og hold arbeidsområdet organisert!
💡 Bruk det til pakking av mat, forberedelse av kebabruller, eller som praktisk oppbevaringsflate for takeaway-emballasje.
📦 På lager for rask levering!
📍 Leveres av:Turnor Impex AS
📞 Telefon: 90702074
📧 E-post: post@turnor.no
🌐 Nettside: www.turnor.noTurnor – din spesialist på profesjonelt kjøkkenutstyr og smarte løsninger for serveringsbransjen!
SKU: 107195 -
-
Tilbehør kjøl og frys
Forlengelse for saladette Rustfritt 136,5x20x2 cm, Turnor
0 out of 5(0)Rustfritt Forlengelsesbord til 3-dørs Saladette – Ekstra Pakkebord og Kebabplass | Turnor Impex AS
Optimaliser arbeidsflyten i ditt profesjonelle kjøkken med dette rustfrie forlengelsesbordet til 3-dørs saladette. Dette ekstra bordet er designet for å gi deg ekstra pakkeplass, perfekt som kebabrulleplass eller som arbeidsflate ved hurtigmat, takeaway, eller catering.
🔧 Spesifikasjoner:
-
Mål: 136,5 x 20 x 2 cm
-
Materiale: Rustfritt stål – hygienisk og lett å rengjøre
-
Kompatibel med 3-dørs saladette
-
Ideell som arbeidsbord, ekstra oppbevaringsplass, eller monteringsflate for kebab og ruller
Passer utmerket i kebabshop, pizzeria, streetfood-konsepter, og alle typer hurtigmatkjøkken hvor effektivitet og plassutnyttelse er viktig.
💡 Bruk dette som pakkebord, som støtteplate for takeaway-emballasje, eller for å rulle og fylle kebab på en ryddig og ergonomisk måte.
📦 Tilgjengelig fra lager med rask levering!
📍 Leveres av:Turnor Impex AS
📞 Telefon: 90702074
📧 E-post: post@turnor.no
🌐 Nettside: www.turnor.noTurnor – din leverandør av profesjonelt kjøkkenutstyr og praktiske løsninger for serveringsbransjen!
SKU: 107194 -
Viser 1253–1256 av 4264 resultater
EXCELLENT
Based on 153 reviews
Posted on Google![]()
Einar BøhmTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Fantastisk service og stort utvalg 👌Posted on Google![]()
Mohammad adel AbbousTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Det verste stedet å kjøpe brukt eller noe annet i Oslo. Jeg ville ikke anbefalt dem til noen; deres eneste mål er profitt, ikke kundeservice. Jeg kjøpte en 400-volts ovn og ville returnere den fordi spenningen ikke var kompatibel med strømforsyningen min. De nektet å ta den tilbake. Videre kjøpte jeg en strømadapter og sendte dem et bilde av koden på den, og spurte om den var kompatibel med ovnen. De svarte at den var det, bare for å overbevise meg om ikke å returnere den. Jeg tapte prisen på både ovnen og adapteren. Det verste stedet å kjøpe brukte varer. Jeg har alle detaljene fra samtalene.Posted on Google![]()
Noah IsmailTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Turnor great company with friendly, helpful, and solution oriented staff. Kormaz products combine outstanding quality with competitive prices, making them my favorite choice. Highly recommended!Posted on Google![]()
CrustTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Gode produkter til god pris!Posted on Google![]()
Haakon AarsethTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Gode priserPosted on Google![]()
Jorid ATrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Gøyal butikk selv om du bare har vanlig størrelse på kjøkkenet! Kjempegod service.Posted on Google![]()
Sunniva Elise Husby HøyningTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Tusen takk for kjempegod service, både i butikk og på e-post! Supert sted med alt innen storkjøkken, som også er topp til hjemmebruk. Kommer definitivt tilbake hit.Posted on Google![]()
Trond Cornelius BrekkeTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Fantastisk utvalg!!!! Og fantastisk servicePosted on Google![]()
KjetilTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Veldig hjelpsomme og rask leveransePosted on Google![]()
Marko BrkićTrustindex verifies that the original source of the review is Google.
Veldig bra opplevelse med Turnor. Anbefaler å komme og sjekke stor butikk og tilbud.Verified by TrustindexTrustindex verified badge is the Universal Symbol of Trust. Only the greatest companies can get the verified badge who has a review score above 4.5, based on customer reviews over the past 12 months. Read more
-
PizzamasterVarenummer: 108327
Pizzaovn PM721ED 4 stk Ø35 cm pizza, lav kammer – ikke innbrent – Pizzamaster
PizzamasterPizzaovn PM721ED 4 stk Ø35 cm pizza, lav kammer – ikke innbrent – Pizzamaster
0 out of 5(0)Profesjonell elektrisk pizzaovn for pizzeria, restaurant og storkjøkken
Pizzaovn PM721ED fra Pizzamaster er en kompakt og kraftig elektrisk pizzaovn utviklet for profesjonelle pizzeriaer, restauranter, bakerier og storkjøkken. Modellen tilhører den anerkjente Pizzamaster 700-serien, kjent for stabil temperatur, høy bakekvalitet og solid skandinavisk konstruksjon.
Ovnen har én etasje med kapasitet til 4 pizzaer Ø35 cm, noe som gjør den perfekt for mindre pizzeriaer, restauranter, takeaway-steder, food trucks og kjøkken som ønsker en profesjonell pizzaovn i kompakt størrelse.
Denne varianten leveres med lavt kammer, som gir raskere oppvarming og effektiv varmefordeling. Lav kammerhøyde er optimalisert for autentisk pizzasteking ved høy temperatur, noe som gir sprø pizzabunn og jevnt stekt topping.
Ovnen leveres ikke innbrent, noe som betyr at pizzasteinene må kjøres inn før første gangs bruk for å oppnå optimal bakekvalitet.
Autentisk pizzasteking på stein
Pizzamaster PM721ED er utviklet for profesjonell pizzabaking på stein, noe som gir sprø bunn og perfekt varmefordeling. De solide pizzasteinene lagrer varme effektivt og sikrer stabil temperatur gjennom hele stekeprosessen.
Ovnen kan oppnå temperaturer opptil 340–400 °C, noe som gjør den ideell for:
-
italiensk pizza
-
napolitansk pizza
-
focaccia og brød
-
gratenger og bakevarer
Den stabile varmefordelingen gjør ovnen perfekt for pizzeria, restaurant, takeaway og profesjonelle kjøkken.
Skandinavisk design og profesjonell funksjonalitet
Pizzamaster er kjent for sitt robuste skandinaviske design og høye driftssikkerhet. Fronten i rustfritt stål gir et hygienisk og slitesterkt design som passer perfekt i profesjonelle kjøkken.
Ovnen er utstyrt med halogenbelysning i kammeret og ovnsdør med varmereflekterende glass, slik at pizzabakeren enkelt kan følge med på stekingen uten å åpne døren og miste varme.
Den praktiske uttrekkbare fronthyllen gjør det enklere å håndtere pizzaene under baking.
Spesifikasjoner
Modell: PM721ED
Merke: PizzamasterType: Elektrisk pizzaovn
Etasjer: 1Kapasitet: 4 stk pizzaer Ø35 cm
Kammermål: 710 × 710 × 215 mm
Utvendige mål: 1140 × 940 × 1655 mm
Temperaturområde: 340–400 °C
Strømtilkobling: 230 V eller 400 V – 3 fase
Effekt: 6,7 kW
Vekt: 215 kg
Fordeler
✔ Kapasitet til 4 pizzaer samtidig
✔ Optimalisert for Ø35 cm pizza
✔ Lavt kammer gir rask og effektiv steking
✔ Steinbunn for autentisk pizzasteking
✔ Stabil temperatur opptil 400 °C
✔ Robust rustfritt stål konstruksjon
✔ Perfekt pizzaovn for pizzeria, restaurant og storkjøkken
Garanti og reklamasjonsvilkår
Produktet leveres med 2 års garanti.
Garantien gjelder ikke for lyspærer og pizzasteiner, da disse anses som slitedeler.
Garantien forutsetter at produktet installeres, brukes, rengjøres og vedlikeholdes i henhold til produktets brukerveiledning og Turnor Storkjøkken sine anbefalinger og retningslinjer, samt at lovpålagte krav til vedlikehold følges.
Garantien dekker ikke feil eller mangler som skyldes:
-
normal slitasje på deler og utstyr
-
bruk av ikke originale deler
-
ytre påvirkning
-
spenningvariasjoner ±10 %
-
lynnedslag eller elektriske forstyrrelser
-
uregelmessigheter i vannforsyning
-
korrosjon eller avleiring som følge av vannkvalitet eller fuktige miljøer
Reklamasjon må meldes skriftlig uten ugrunnet opphold, og senest 5 arbeidsdager etter oppdaget feil eller mangel.
Transportskader må meldes ved mottak av varen og noteres i fraktbrev.
Reklamasjonstid på reservedeler er 3 måneder.
TURNOR IMPEX AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no
📞 +47 907 02 074Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, pizzeriaer, bakerier, kantiner, food trucks og serveringssteder.Turnor Store AS – www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
Service, reservedeler og brukte varer.Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973
SKU: 108327 -
-
PizzamasterVarenummer: 108360
Pizzaovn PM944ED 8+8+8+8 Ø45 cm pizza, lav kammer (ikke innbrent) Pizzamaster
PizzamasterPizzaovn PM944ED 8+8+8+8 Ø45 cm pizza, lav kammer (ikke innbrent) Pizzamaster
0 out of 5(0)Stor elektrisk pizzaovn for pizzeria, restaurant og storkjøkken med høy produksjonskapasitet
Pizzaovn PM944ED fra Pizzamaster er en kraftig og romslig elektrisk pizzaovn utviklet for pizzeriaer, restaurantkjøkken, pizzaproduksjon og storkjøkken med høyt volum. Modellen tilhører Pizzamaster 900-serien, som er optimalisert for pizzaer opptil Ø45 cm og kjent for stabil temperatur, robust konstruksjon og profesjonell bakekvalitet.
Denne modellen har 4 etasjer, hvor hver etasje har kapasitet til 8 pizzaer Ø45 cm, noe som gir en total kapasitet på 32 store pizzaer samtidig. Dette gjør ovnen ideell for travle pizzeriaer, restaurantkjøkken og produksjonskjøkken hvor høy kapasitet og kontinuerlig drift er avgjørende.
Ovnen leveres ikke innbrent, noe som betyr at pizzasteinene må kjøres inn før første gangs bruk for å oppnå optimal bakekvalitet og lengre levetid.
Autentisk pizzasteking på stein
Pizzamaster PM944ED er utviklet for profesjonell pizzasteking på stein, noe som gir jevn varmefordeling og sprø pizzabunn. Steinbunnen lagrer varme effektivt og sikrer stabile bakeforhold selv ved kontinuerlig produksjon.
Temperaturen kan reguleres fra 50 °C til 400 °C, noe som gjør ovnen perfekt for:
-
italiensk pizza
-
napolitansk pizza
-
store pizzaer opptil 45 cm
-
focaccia og brød
-
bakeriprodukter
-
gratenger og varme retter
Dette gjør modellen til en fleksibel pizzaovn for pizzeria, restaurant, bakeri og storkjøkken.
Robust design for profesjonelle kjøkken
Pizzamaster er kjent for skandinavisk design, høy driftssikkerhet og lang levetid i profesjonelle kjøkkenmiljøer. Ovnen har front i rustfritt stål, noe som gir hygienisk overflate og høy slitestyrke i travle kjøkken.
Den ekstra store stekeflaten og høye kapasiteten gjør PM944ED til en ideell løsning for pizzeriaer og restauranter med høy produksjon av store pizzaer.
Spesifikasjoner
Modell: PM944ED
Merke: PizzamasterType: Elektrisk pizzaovn
Etasjer: 4Kapasitet: 8 + 8 + 8 + 8 pizzaer Ø45 cm
Innvendige mål per etasje: 1840 × 920 × 210 mm
Utvendige mål: 2270 × 1225 × 1840 mm
Temperaturområde: 50–400 °C
Strømtilkobling: 230 V / 400 V – 3 fase
Effekt per etasje: 21,4 kW
Total effekt: 85,6 kW
Vekt: 1173 kg
Fordeler
✔ Kapasitet til 32 pizzaer Ø45 cm samtidig
✔ Profesjonell pizzaovn for pizzeria og restaurant med høy produksjon
✔ Stabil temperatur opptil 400 °C
✔ Perfekt for store pizzaer opptil 45 cm
✔ Jevn varmefordeling og sprø pizzabunn
✔ Robust konstruksjon for kontinuerlig drift
✔ Ideell for pizzeria, restaurant, takeaway og storkjøkken
Garanti og reklamasjonsvilkår
Produktet leveres med 2 års garanti.
Garantien gjelder ikke for lyspærer og pizzasteiner, da disse anses som slitedeler.
Garantien forutsetter at produktet installeres, brukes, rengjøres og vedlikeholdes i henhold til produktets brukerveiledning og Turnor Storkjøkken sine anbefalinger og retningslinjer, samt at lovpålagte krav til vedlikehold følges.
Garantien dekker ikke feil eller mangler som skyldes:
-
normal slitasje på deler og utstyr
-
bruk av ikke originale deler
-
ytre påvirkning
-
spenningvariasjoner ±10 %
-
lynnedslag eller elektriske forstyrrelser
-
uregelmessigheter i vannforsyning
-
korrosjon eller avleiring som følge av vannkvalitet eller fuktige miljøer
Reklamasjon må meldes skriftlig uten ugrunnet opphold, og senest 5 arbeidsdager etter oppdaget feil eller mangel.
Transportskader må meldes ved mottak av varen og noteres i fraktbrev.
Reklamasjonstid på reservedeler er 3 måneder.
TURNOR IMPEX AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no
📞 +47 907 02 074Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, pizzeriaer, bakerier, kantiner, food trucks og serveringssteder.Turnor Store AS – www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
Service, reservedeler og brukte varer.Møbler & interiørdesign:
www.turnordesign.no
📞 +47 408 48 973SKU: 108360 -
-
Tilbehør Hurtighakker - GrønnsakskutterVarenummer: 108381
Robot Coupe rifle kniv 3 mm Expert (27069W)
Tilbehør Hurtighakker - GrønnsakskutterRobot Coupe rifle kniv 3 mm Expert (27069W)
0 out of 5(0)Robot Coupe rifle kniv 3 mm med 2 blad Expert (27069W) er en profesjonell rifle skive utviklet for presis og effektiv skjæring i Robot Coupe grønnsakskuttere og foodprosessorer. Skiven gir jevne og nøyaktige skiver på 3 mm og er ideell for profesjonelle kjøkken hvor råvarer må kuttes raskt og med høy presisjon.
Den doble knivkonstruksjonen med to blad gir høyere kapasitet og mer effektiv kutting, noe som gjør den spesielt godt egnet for kjøkken med høyt produksjonsvolum. Den solide konstruksjonen og presisjonsslipte kniven sikrer lang levetid, stabil ytelse og et jevnt resultat ved bruk i restaurant, kantine, catering og storkjøkken.
Passer til følgende Robot Coupe modeller
CL 50, CL 50 Ultra, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 502 V.V., R 702, R 702 V.V., R 752 V.V.Merke: Robot Coupe
Type: Rifle kniv
Modell: 27069W Expert
Kuttestørrelse: 3 mmEgenskaper
✔️ Profesjonell Robot Coupe rifle skive med 2 knivblad
✔️ Presise og jevne skiver på 3 mm
✔️ Effektiv kutting for kjøkken med høyt volum
✔️ Slitesterk konstruksjon for profesjonelt bruk
✔️ Stabil og nøyaktig skjæring av ulike råvarer
✔️ Enkel montering og rengjøring📍 TURNOR IMPEX AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no
📞 +47 907 02 074Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, kaféer, bakerier, hoteller og food trucksBrukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | +47 904 24 242
Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | +47 408 48 973SKU: 108381




