Om Oss
Velkommen til Turnor
Turnor Storkjøkken AS ble stiftet i 1996. Vi har et godt utvalg produkter i vår butikk i Oslo. Velkommen til vårt showroom i Jerikoveien 18.
På nettsiden vår finner du et utvalg av produktene Turnor Storkjøkken kan tilby. Mange av produktene finnes i flere varianter og i forskjellige løsninger. Vi er også distributør av mange globalt kjente merkevarer.
Ta gjerne kontakt med oss på epost post@turnor.no eller telefon 90702074 dersom du har noe spørsmål eller ønsker.Vi har egen serviceavdeling som utfører service på våre produkter.
Nye Produkter
-
PizzaovnVarenummer: 107062
Pizzaovn med gass 2 etasje 18 stk Ø30 cm pizza – PO DOUBLE 9G – SGS – 1400×1250×1040 mm
PizzaovnPizzaovn med gass 2 etasje 18 stk Ø30 cm pizza – PO DOUBLE 9G – SGS – 1400×1250×1040 mm
0 out of 5(0)🔥 Pizzaovn gass PO DOUBLE 9G – 9+9 stk Ø30 cm pizza | SGS | Turnor
PO DOUBLE 9G er en kraftig, gassdrevet pizzaovn med doble stekekamre , hver med kapasitet til 9 stk Ø30 cm pizzaer – totalt 18 pizzaer samtidig. Med italienskproduserte leirsteiner , isolerte kamre , innvendig lys og temperaturer opptil 400°C , er dette et førsteklasses valg for profesjonelle kjøkken som krever både høy kapasitet og autentisk kvalitet.
✅ Produktspesifikasjoner:
• Modell: PO DOUBLE 9G
• Kapasitet: 9+9 stk Ø30 cm pizza
• Utvendig mål: 1400x1250x1040 mm
• Innvendig mål: 920x920x150 mm
• Effekt: 24+24 kW – 230V – 230V+: LPG,
1,9 kg
• Vekt: 1,9 kg. 400 kg
• Temperatur: opptil 400°C
• Isolert kammer, analogt termometer og varmeisolerende glass
• Lys i hver etasje
• Valgfritt understell
• NB: Ingen garanti på glass, stein og lyspære🎯 Fordeler:
✔️ Profesjonell pizzaovn på gass for effektiv produksjon
✔️ 2 separate kamre med høy kapasitet
✔️ Perfekt varmefordeling med italienske leirsteiner
✔️ Ideell for pizzeriaer, restauranter og catering
✔️ Isolerte kamre med energieffektiv drift
✔️ Robust konstruksjon og slitesterkt drift📦 Bruksområder:
Egner seg utmerket for bruk i pizzarestaurant , takeaway , bakeri , kantine , cateringvirksomhet og andre profesjonelle kjøkken med behov for stor stekekapasitet og gassbasert drift.💰 Finansiering og leasing:
Turnor tilbyr fleksibel finansiering og leasing for profesjonelle kjøkken. Kontakt oss for skreddersydd tilbud til din virksomhet.📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 +47 907 02 074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 107062 -
Crepemaskin og pannekakemaskin
Pannekake, Crepemaskin PC40E, SGS
0 out of 5(0)Crepemaskin PC40E – Stekeplate til pannekaker og crepes | Turnor
Profesjonell crepemaskin / pannekakesteker fra SGS med teflonbelagt stekeflate og ergonomisk design – perfekt for effektiv steking av små pannekaker, crepes og lapper. Denne robuste elektriske crepemaskinen er ideell for kantiner, kaféer og storkjøkken som ønsker jevn steking og pålitelig ytelse.✅ Produktspesifikasjoner:
Modell: PC40E
Merke: SGS
Materiale: Rustfritt stål med teflonbelagt stekeflate
Mål: 450x500x220 mm
Stekeflate: 14x Ø8 cm pannekaker
Effekt: 3 kW, 230V 1 fase
Vekt: 25 kg🎂 Fordeler:
✔️ Teflonbelagt stekeflate – hindrer at røren setter seg fast
✔️ Automatisk termostat gir jevn temperaturkontroll
✔️ Ergonomisk og kompakt design sparer plass
✔️ Slitesterk og hygienisk konstruksjon i rustfritt stål
✔️ Perfekt for profesjonelt bruk – pannekaker, crepes og lapper🎯 Bruksområder:
Ideell for kafeer, gatekjøkken, kantiner, hoteller, buffet og storkjøkken som tilbyr pannekaker, crepes og frokostretter.💰 Finansiering og leasing:
Vi tilbyr fleksible leasingavtaler og finansieringsløsninger for alt av profesjonelt kjøkkenutstyr – kontakt oss for et uforpliktende tilbud.📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 +47 907 02 074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 105484 -
Crepemaskin og pannekakemaskin
Pannekake, Crepemaskin PC40DE, SGS
0 out of 5(0)Dobbel Crepemaskin PC40DE – Profesjonell pannekakesteker for storkjøkken | Turnor
Effektiv og robust crepemaskin / pannekakesteker fra SGS – modell PC40DE – designet for profesjonelle kjøkken. Med teflonbelagt stekeplate og automatisk termostat får du jevn steking og høy kapasitet – perfekt til crepe, pannekaker, lapper og lignende.
✅ Produktspesifikasjoner:
Modell: PC40DE
Merke: SGS
Materiale: Rustfritt stål med teflonbelegg
Mål: 900x500x220 mm
Stekeflate: 28 x Ø8 cm pannekaker
Effekt: 3 + 3 kW, 230 V 1 fase
Vekt: 48 kg🎂 Fordeler:
✔️ Høy kapasitet – stek 28 små pannekaker samtidig
✔️ Teflonbelagt plate for enkel rengjøring og non-stick
✔️ Automatisk termostat gir stabil og presis temperaturkontroll
✔️ Ergonomisk design for profesjonell og kontinuerlig bruk
✔️ Slitesterkt rustfritt stål – ideell for intensiv bruk
✔️ Egnet for crepes, amerikanske pannekaker og lapper🎯 Bruksområder:
Perfekt for restauranter, kantiner, kaféer, hoteller, bakerier og storkjøkken med behov for effektiv produksjon av små pannekaker.💰 Finansiering og leasing:
Vi tilbyr gunstige leasingavtaler og finansieringsløsninger på alt av profesjonelt kjøkkenutstyr – kontakt oss for et uforpliktende tilbud.📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 +47 907 02 074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 105485
Viser 2449–2452 av 4206 resultater


