40,0
Viser alle 11 resultater
-
Isbitmaskin
Isbitmaskin TC 37 37 kg/døgn – 500x580x690 mm, Tefcold
Isbitmaskin TC 37 – Tefcold | 37 kg/døgn | 500x580x690 mm
Tefcold TC 37 er en robust og profesjonell isbitmaskin som leverer høy ytelse og pålitelig drift for serveringssteder med behov for jevn tilgang på is. Med en kapasitet på 37 kg isbiter per døgn, er denne Tefcold isbitmaskinen et utmerket valg for restauranter, barer, kafeer, hoteller og andre virksomheter innen horeca-bransjen.
Denne isbitmaskinen til restaurant har kompakte mål på 500x580x690 mm, og kombinerer effektiv isproduksjon med en plassbesparende design. Perfekt for både små og mellomstore kjøkken hvor driftssikkerhet og kvalitet står i fokus.
Fordeler med Tefcold TC 37 isbitmaskin:
✅ Høy kapasitet – produserer opptil 37 kg isbiter per døgn, perfekt for travle serveringssteder.
✅ Kompakt isbitmaskin – plassbesparende design som passer i barer, kafeer eller hoteller.
✅ Energieffektiv isbitmaskin – lavt strømforbruk reduserer driftskostnader.
✅ Solid konstruksjon – bygget for kontinuerlig bruk i profesjonelle miljøer.
✅ Isbitmaskin bar – ideell for rask isproduksjon til drinker og servering.
✅ Brukervennlig betjening – enkel drift og lett rengjøring for høy hygiene.Med Tefcold TC 37 isbitmaskin får du en driftssikker og energieffektiv isbitmaskin som sikrer klare, hygieniske isbiter av høy kvalitet. Enten du driver en bar, kafé eller restaurant, gir denne maskinen deg trygghet for stabil isforsyning når du trenger det mest.
Velg Tefcold TC 37 isbitmaskin for en pålitelig og effektiv løsning som møter de høye kravene i moderne serveringsbransje. Kontakt Turnor Impex AS for pris, lagerstatus og mer informasjon!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
📧 E-post: post@turnor.no
📞 Telefon: 907 02 074
🌐 Nettside: www.turnor.noSKU: TE 43619 -
Kjele rustfritt Lav
Kjele Ø1100×350 mm lav rustfri induksjon 289 liter – Øzti
Rustfri Kjele med Lokk – 289 Liter fra Turnor Impex AS
Trenger du en stor og solid rustfri kjele til ditt profesjonelle kjøkken eller produksjonskjøkken? Vår rustfrie kjele med lokk på hele 289 liter er perfekt for storkjøkken, produksjonskjøkken, catering, kantiner og andre virksomheter som krever ekstra stor kapasitet og robust kvalitet på sitt kjøkkenutstyr.
✅ Kapasitet: Hele 289 liter – ideell for tilberedning av store mengder suppe, saus, kraft, pasta, gryteretter eller industriell matproduksjon
✅ Mål: Diameter 110 cm, høyde 35 cm – gir enorm plass og effektiv varmefordeling
✅ Produsert i rustfritt stål – slitesterk, hygienisk og enkel å rengjøre
✅ Leveres med praktisk lokk som holder på varme, smak og aroma
✅ Perfekt for bruk i storkjøkken, restaurantutstyr, cateringutstyr, industriell matproduksjon og kantinedriftDenne rustfrie kjelen er et uunnværlig verktøy for profesjonelle kjøkken som krever stor kapasitet, høy driftssikkerhet og hygieniske løsninger.
Hos Turnor Impex AS får du kvalitetsprodukter, konkurransedyktige priser og mulighet for finansiering og leasing – slik at du kan investere i moderne utstyr uten å binde opp unødvendig kapital.
🔶 Ta kontakt for tilbud på vår store rustfrie kjele med lokk, eller besøk www.turnor.no for å utforske vårt brede utvalg av kjøkkenutstyr, restaurantutstyr, cateringutstyr, og annet profesjonelt utstyr for storkjøkken.
📞 Turnor Impex AS
Telefon: 90702074
E-post: post@turnor.no
🌐 Nettside: www.turnor.noTurnor Impex AS – Din partner for kvalitetsutstyr og smarte finansieringsløsninger for profesjonelle kjøkken!
SKU: 103784 -
Kjølerenne
Kjølerenne glasstopp GN 1/3-VK38-120-1200x395x425 mm, Tefcold
Kjølerenne VK38-120 med glasstopp – Tefcold | For GN 1/3
Tefcold VK38-120 kjølerenne med glasstopp er en perfekt løsning for profesjonelle kjøkken, buffeter, kantiner, restauranter og serveringssteder som ønsker en effektiv og stilfull måte å holde mat kald på. Med plass til GN 1/3 beholdere gir denne kjølerennen deg stor fleksibilitet til å tilpasse sortimentet ditt, enten det gjelder salater, pålegg, frukt eller andre kalde retter.
Den praktiske glasstoppen beskytter innholdet samtidig som den gir en flott produktpresentasjon, noe som gjør VK38-120 til en ideell kjølerenne for buffeter og selvbetjeningsområder.
Fordeler med Tefcold VK38-120 kjølerenne:
✅ Effektiv kjøling – holder mat trygt nedkjølt i henhold til mattrygghetskrav
✅ Kjølerenne med glasstopp – elegant design som gir god oversikt og hygiene
✅ For GN 1/3 beholdere – fleksibel innredning for ulike typer matvarer
✅ Solid og pålitelig – kvalitet fra Tefcold sikrer lang levetid og driftssikkerhet
✅ Ideell for restaurant og kantine – perfekt til buffet, salatbar og selvbetjening
✅ Energieffektiv kjølerenne – lavt strømforbruk og kostnadseffektiv drift
Velg Tefcold VK38-120 kjølerenne for en profesjonell og hygienisk løsning som holder mat kald og appetittvekkende – perfekt for alle som driver med servering eller catering.
Kontakt Turnor Impex AS i dag for tilbud og mer informasjon om Tefcold VK38-120 kjølerenne med glasstopp!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
📧 E-post: post@turnor.no
📞 Telefon: 907 02 074
🌐 Nettside: www.turnor.noSKU: TE 16514 -
Kjølerenne
Kjølerenne glasstopp GN 1/4-VK33-120-1200x335x434 mm, Tefcold
Kjølerenne VK33-120 med glasstopp – Tefcold | For GN 1/4-150 beholdere
Tefcold VK33-120 kjølerenne med glasstopp er en førsteklasses løsning for profesjonelle kjøkken, restauranter, buffeter og kantiner som ønsker effektiv kjøling kombinert med en flott og hygienisk produktpresentasjon. Denne modellen er spesialdesignet for bruk med GN 1/4-150 beholdere, noe som gir perfekt fleksibilitet for organisering av salater, pålegg, grønnsaker og andre kalde retter.
Glasstoppen gir ikke bare et elegant uttrykk, men beskytter også maten samtidig som innholdet er godt synlig – ideelt for selvbetjente buffeter eller åpne serveringsløsninger.
Viktige funksjoner:
✅ Ventilert kjøling – sørger for jevn og stabil temperatur i hele kjølerennen
✅ Tilpasset GN 1/4-150 beholdere – perfekt for salatbar eller kjøledisk
✅ Glasstopp for hygienisk og flott presentasjon
✅ Tefcold kvalitet – solid konstruksjon og driftssikkerhet
✅ Energieffektiv drift – reduserte strøm- og driftskostnader
✅ Perfekt til restaurant, buffet, kantine og storkjøkken
Velg Tefcold VK33-120 kjølerenne med glasstopp for en profesjonell, energieffektiv og elegant løsning som holder maten fersk og innbydende gjennom hele dagen. Kontakt Turnor Impex AS for et godt tilbud eller mer informasjon!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
📧 E-post: post@turnor.no
📞 Telefon: 907 02 074
🌐 Nettside: www.turnor.noSKU: TE 16498 -
Kjølerenne
Kjølerenne glasstopp GN 1/4-VK33-140-1400x335x434 mm, Tefcold
Kjølerenne / Kjølebrønn VK33-140 med glasstopp – Tefcold | For GN 1/4-150 beholdere
Tefcold VK33-140 kjølerenne, også kjent som kjølebrønn eller garnityrenne, er en profesjonell løsning for restauranter, buffeter, kantiner og storkjøkken som trenger hygienisk og effektiv kjøling av matvarer. Denne modellen er spesialdesignet for GN 1/4-150 beholdere, perfekt for organisering av salater, pålegg, grønnsaker og andre kalde ingredienser.
Med elegant glasstopp kombinerer VK33-140 flott produktpresentasjon med beskyttelse av innholdet – ideelt for selvbetjente buffeter eller åpne kjøledisker der både utseende og hygiene teller.
Viktige funksjoner:
✅ Ventilert kjøling – sikrer jevn og stabil temperatur i hele kjølebrønnen / kjølerennen
✅ Tilpasset GN 1/4-150 beholdere – gir fleksibilitet til ulike råvarer og retter
✅ Glasstopp for hygienisk og stilig presentasjon
✅ Tefcold kvalitet – solid og pålitelig konstruksjon
✅ Energieffektiv drift – reduserte strøm- og driftskostnader
✅ Perfekt for salatbar, garnityr, buffet, kjøledisk eller storkjøkken
Velg Tefcold VK33-140 kjølerenne / kjølebrønn / garnityrenne for en profesjonell, energieffektiv løsning som holder maten kald og innbydende gjennom hele dagen. Kontakt Turnor Impex AS for et godt tilbud eller mer informasjon!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
📧 E-post: post@turnor.no
📞 Telefon: 907 02 074
🌐 Nettside: www.turnor.noSKU: TE 16501 -
KjølerenneVarenummer: TE 16515
Kjølerenne rustfritt lokk GN 1/3-150-VK38-120-1200x395x260 mm, Tefcold
KjølerenneKjølerenne rustfritt lokk GN 1/3-150-VK38-120-1200x395x260 mm, Tefcold
Kjølerenne VK38-120 med rustfritt lokk for GN 1/3-150 – Tefcold
Tefcold VK38-120 kjølerenne med rustfritt lokk er en kompakt og profesjonell løsning for effektiv kjøling og presentasjon av matvarer i storkjøkken, buffeter og restauranter. Denne kjølerennen er perfekt som garnityrenne eller kjølebrønn for GN 1/3-150 beholdere og gir deg både god kapasitet og stilrent design.
Med ventilert kjøling opprettholder VK38-120 jevn og stabil temperatur i hele brønnen, som sikrer trygg oppbevaring av salater, pålegg, grønnsaker eller annen fersk mat. Det rustfrie lokket gir hygienisk beskyttelse og bidrar til lavere energiforbruk.
Viktige egenskaper og fordeler
-
Modell: VK38-120
-
Merke: Tefcold
-
Designet for GN 1/3-150 beholdere – perfekt til garnityr, salater eller pålegg
-
Rustfritt lokk for hygienisk oppbevaring og enkel rengjøring
-
Ventilert kjøling gir jevn temperaturfordeling
-
Energieffektiv drift og stilrent utseende
-
Solid konstruksjon i rustfritt stål
-
Ideell som kjølerenne, kjølebrønn eller garnityrenne i storkjøkken
Bruksområder
VK38-120 fra Tefcold passer perfekt i kantiner, restauranter, buffeter og alle typer storkjøkken som trenger sikker og profesjonell kjøling av ferske råvarer. Med sitt praktiske format får du maksimal fleksibilitet uten å ta opp unødvendig plass.
Velg Tefcold VK38-120 kjølerenne med rustfritt lokk for pålitelig kvalitet, energieffektivitet og flott presentasjon av matvarer!
Kontakt Turnor Impex AS for tilbud eller mer informasjon.
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
📧 post@turnor.no
📞 907 02 074
🌐 www.turnor.noSKU: TE 16515 -
-
Oppvaskbenk
Oppvaskbenk 1 kum venstre – 1600×700×900 mm – Metaltek
Oppvaskbenk med 1 kum på venstre side – 1600x700x900 mm, Turnor
Denne funksjonelle oppvaskbenken med én plass på venstre side er ideell for profesjonell kjøkken som ønsker praktisk og effektiv vaskeløsning. Med mål på 1600x700x900 mm og en kum på 400x500x250 mm utstyrt med sil og stoppekran, sikrer god kapasitet og enkel bruk.Benken har bakre forskjøvet 10 cm innover for enklere rørkobling, og leveres uten skrog for blandebatteri – dette kan enkelt åpnes av rørlegger på ønsket plass for fleksibel montering. Underhyllen gir praktisk lagringsplass for kjøkkenutstyr.
Vi lagerfører et bredt utvalg av standard rustfrie stålprodukter, og tilbyr også spesialtilpassede benker med ønsket mål, skuffeseksjoner, hjul og mer. Ta kontakt for pris og tilpasning.
Turnor Impex AS leverer kvalitetsstorkjøkkenutstyr med fokus på funksjonalitet, holdbarhet og skreddersydde løsninger – og trygt valg for ditt profesjonelle kjøkken.
Firmaopplysninger:
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo, Norge
Telefon: 907 02 074
E-post: post@turnor.no
Nettside: www.turnor.noSKU: 100717 -
Traller og vogner
Tallerkenvogn 710x800x1120 mm 6 rom TAA-6 – Metaltek
Tallerkenvogn 6 rom TAA-6 – Turnor
Den profesjonelle tallerkenvognen TAA-6 fra Turnor er en slitesterk og brukervennlig løsning for sikker oppbevaring og transport av tallerkener i storkjøkken, hoteller, restauranter, kantiner og cateringbedrifter. Vognen er laget av lavdensitetspolyetylen (LDPE) med en solid monoblokkkonstruksjon, som er bruddsikker og motstandsdyktig mot bulking, rust og sprekker.
Vognen har seks rom med justerbare skillevegger i polyetylen, slik at du enkelt kan tilpasse hvert rom etter størrelsen på tallerkenene (fra 45 til 60 stk per seksjon). Den åpne hyllekonstruksjonen gir enkel tilgang og oversikt, mens det medfølgende vinyltrekket sikrer hygienisk lagring. Kraftige hjul med svingbremser gir høy manøvrerbarhet og stabilitet ved transport.
✅ Spesifikasjoner:
-
Modell: TAA-6
-
Merke: Turnor
-
Antall rom: 6 justerbare
-
Materiale: Lavdensitetspolyetylen (LDPE)
-
Kapasitet: 45–60 tallerkener per rom
-
Konstruksjon: Bruddsikker monoblokkkonstruksjon
-
Hjul: Kraftige med svingbremser
-
Tilbehør: Vinyltrekk inkludert
-
Montering: Leveres ferdig montert
🔍 Fordeler og bruksområder:
-
Egnet for serveringsmiljøer med høyt volum
-
Miljøvennlig og 100 % resirkulerbar
-
Justerbare skillevegger for fleksibel tilpasning
-
Lett å rengjøre, hygienisk og vedlikeholdsfri
-
Integrerte metalldeler holder tallerkenene på plass
-
Krever ingen montering – klar til bruk rett fra esken
- 📍 Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo, Norge
📞 +47 90702074
📧 post@turnor.no
🌐 www.turnor.no
SKU: 105010 -









