200
Viser alle 14 resultater
-
Bakeform, Pizzapanne
Bakeform 600x200x30 mm aluminium – Bergama
Pizzapannene er produsert av aluminium med sort eloksering.
Disse tåler opp til 500°C. Dybde er 2, 2,5 og 3 cm, tykkelse 1 mm.
Innbrenning:
Pannene bør brennes 2 ganger på 220-230°C , med avkjøling mellom.
Deretter tørkes de med papir og smøres, spesielt i kantene. Da skal pizzaen slippe lett. Om de vaskes med såpe bør man også smøre de igjen etterpå, når de er helt tørre.
Rengjøring:
Pannene vaskes med svamp og såpe, ikke stålull o.l. da dette kan skade belegget. Pannene bør IKKE vaskes i oppvaskmaskinen. Etter vask bør de tørkes godt, brennes for å få bort evt. rester av fuktighet, og så smøres.SKU: 104150 -
Forspyledusj
Forspyledusj benkmontert 1 hull – Liva
Premium forspyledusj for benkmontering – perfekt for profesjonelt kjøkken
Oppgrader ditt profesjonelle kjøkken med vår premium forspyledusj for benkmontering , en ideell løsning for både storkjøkken , restauranter, kantiner og andre krevende kjøkkenmiljøer. Denne profesjonelle forspylingen kombinerer funksjonalitet og slitestyrke, og er designet for å gi deg en sikker og effektiv arbeidsdag.
Med dobbel vanntilkobling og integrert kran får du enkel tilgang til både kaldt og varmt vann, samtidig som den 360 svingbare slangen gir maksimal fleksibilitet og rekkevidde. Dette gjør den perfekt som både oppvaskdusj , spyledusj til kjøkken og oppvaskkran .
Denne industrielle forspylingen er laget av robuste materialer som sikrer lang levetid, og fungerer som en fleksibel forspyling eller industrikrandusj . Den passer også godt som kjøkkenarmatur med dusj , noe som gir ekstra funksjonalitet i ditt kjøkken.
Hvorfor velge vår premium forspyledusj?
✅ Spar plass med smart benkmontering
✅ Enkel overgang mellom vanlig vannkran og forspylefunksjon takket være integrert kran
✅ Perfekt for krevende miljøer som storkjøkken og kantiner
✅ Slitesterk kvalitet for profesjonell bruk
✅ Optimal vannkontroll med 360 graders dusjkran
✅ Redusert vannforbruket med til stor effektiv vannforbrukUansett om du trenger en solid industriell oppvaskkran , et praktisk forpsylebatteri eller en høytrykk forspyledusj , vil denne modellen møte dine krav.
Bestill din premium forspyledusj for benkmontering med integrert kran i dag, og opplev bedre hygiene og effektivitet i ditt kjøkken!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
Telefon: 907 02 074
E-post: post@turnor.no
Nettsted: www.turnor.noTa kontakt med oss for mer informasjon, tilbud og bestilling!
SKU: 107179 -
Forspyledusj
Forspyledusj benkmontert 1 hull – Stalgast
Forspyledusj for benk med kran, Stalgast – Etthulls kjøkkenkran med spray og tut
Profesjonell forspyledusj med kran fra Stalgast , designet for effektiv rengjøring i storkjøkken. Denne etthulls stående kjøkkenkranen leveres med både spray og tut, og er perfekt for oppvaskstasjoner og benker i profesjonelle miljøer.
Forspyledusjen gir høy effektivitet med god rekkevidde og brukervennlighet, samtidig som den er enkel å montere i et standard tilkoblingshull.
Spesifikasjoner:
-
Modell: (oppgi modellnummer om ønskelig)
-
Etthulls stående kjøkkenkran
-
Inkluderer spray og tut
-
Tilkoblingshull: Ø 33–35 mm
-
Tututstikk: 280 mm
-
Robust design tilpasset intensiv bruk
-
Ideell for storkjøkken, restauranter og kantiner
Bruksområder: forspyledusj storkjøkken, profesjonell kjøkkenkran, benkmontert kran, forspylekran med tut, kjøkkensprayran, kran med dusjhode
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 Telefon: 90702074
📧 E-post: post@turnor.no
🌐 Nettside: www.turnor.noSKU: 108079 -
-
Forspyledusj
Forspyledusj benkmontert lav modell, 1 hull – Liva
Premium forspyledusj med integrert kran for benkmontering – komplett løsning for profesjonelle kjøkken
Oppgrader ditt kjøkken med vår premium forspyledusj for benkmontering – en slitesterk og stilren løsning skapt for det moderne storkjøkkenet . Denne profesjonelle forspylingen kombinerer høy kvalitet, funksjonalitet og plassbesparende design i én komplett enhet.
Med dobbel vanntilkobling for både kaldt og varmt vann, får du full fleksibilitet i hverdagen. Den robuste kranen gir deg muligheten til enkelt å bytte mellom vanlig vannstråle og effektiv oppvaskdusj . Den 360 graders svingbare slangen gir maksimal rekkevidde, perfekt til rengjøring av store kjeller, oppvask eller arbeidsflater.
Denne industrielle forspyledusjen er laget i slitesterkt materiale for å tåle intensiv bruk, og er en ideell spyledusj til kjøkken , enten i restauranter, kantiner eller andre profesjonelle miljøer. Den fungerer også utmerket som kjøkkenarmatur med dusj eller som en praktisk oppvaskkran .
Viktige fordeler:
✅ Premium forspyledusj for benkmontering – perfekt for plassbesparelse
✅ Integrert kran for enkel overgang mellom vanlig kran og dusj
✅ 360 graders dusjkran gir maksimal fleksibilitet
✅ Robust kvalitet for industrikrandusj og intensiv bruk
✅ Passer som vannsparekran til storkjøkken og effektiv høyhygiene
Designet batteri for ✅Enten du er ute etter en solid industriell oppvaskkran , en pålitelig høytrykk forspyledusj , eller en fleksibel løsning for daglig bruk, er denne modellen et sikkert valg.
Bestill din premium forspyledusj for benkmontering med integrert kran i dag hos Turnor Impex AS, og opplev en ny standard for effektivitet og hygiene på kjøkkenet!
Kontaktinformasjon
Turnor Impex AS
Telefon: 907 02 074
E-post: post@turnor.no
Nettsted: www.turnor.noTa kontakt for mer informasjon eller et uforpliktende tilbud!
SKU: 107180 -
Forspyledusj
Forspyledusj veggmontert med kran – dobbel vanntilkobling – Stalgast
Forspyledusj veggmontert med kran – Stalgast
Profesjonell forspyledusj med kran for veggmontering , utviklet for intensiv bruk i restaurant, storkjøkken, kantine, hotell og catering .
Gir effektiv forskylling av tallerkener, kjeler, brett og kjøkkenutstyr – en uunnværlig del av ethvert moderne oppvaskområde.
✔ Egenskaper og fordelere:
-
Komplett sett med dusj og kran for veggmontering
-
Ergonomisk og brukervennlig design
-
Solid og slitesterk konstruksjon
-
Perfekt for oppvaskområder i storkjøkken og restauranter
-
Enkel montering og servicevennlig løsning
Standard spesifikasjoner:
-
Utførelse: Veggmontert
-
Inkluderer: Kran + dusj
-
Merke: Stalgast
💡 Stalgast profesjonelt kjøkkenutstyr
Vi leverer et bredt utvalg av Stalgast-produkter tilpasset profesjonelle kjøkken – fra oppvaskutstyr til rustfrie benker, hyller og tilbehør.
⭐ TURNOR IMPEX AS – Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no | 📞 +47 907 02 074
Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, kafeer, bakerier, kaffebarer, hoteller, food trucks🔧 Brukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
🎨 Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973SKU: 108078 -
-
Garnityrbeholder -Garnityrstativ, Krydder og salt & pepperVarenummer: 108082
Krydderhylle for vegg med 5 x GN 1/9-65, Stalgast
Garnityrbeholder -Garnityrstativ, Krydder og salt & pepperKrydderhylle for vegg med 5 x GN 1/9-65, Stalgast
Krydderstativ for vegg med 5 x GN 1/9-65 – Vegghengt krydderhylle i rustfritt stål fra Stalgast
Dette praktiske og plassbesparende krydderstativet for vegg leveres komplett med 5 stk GN 1/9-65 beholdere, og er ideelt for effektiv organisering av krydder, småvarer eller ingredienser. Perfekt som vegghengt krydderhylle på storkjøkken, restaurant, kantine eller andre profesjonelle kjøkkenmiljøer hvor orden og tilgjengelighet er avgjørende.
Laget i rustfritt stål, er stativet både hygienisk og slitesterkt, enkelt å rengjøre og godt egnet for daglig bruk i travle kjøkken. GN-beholderne kan enkelt tas ut for påfylling og rengjøring.
Egenskaper:
-
Inkluderer: 5 x GN 1/9-65 beholdere i rustfritt stål
-
Veggmontert design gir optimal plassutnyttelse
-
Enkel rengjøring og høy hygienestandard
-
Ideell for oppbevaring av krydder, små ingredienser og garnityr
-
Profesjonell kvalitet – utviklet for storkjøkken og restaurant
Spesialproduksjon: Hos Turnor Impex AS tilbyr vi også rustfrie vegghyller og stativer produsert etter mål og behov – inkludert krydderstativ i rustfritt stål for profesjonelle miljøer.
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
Telefon: 90702074
post@turnor.no
www.turnor.noOppgrader ditt storkjøkken med et vegghengt krydderstativ i rustfritt stål fra Stalgast – effektiv oppbevaring kombinert med profesjonell kvalitet. Vi leverer også spesialtilpassede løsninger etter mål og behov.
SKU: 108082 -
-
Pizzaspade
Pizzaspade aluminium rund – 200×1700 mm – Turnor
Pizzaspade i aluminium Ø20 cm – Langt skaft 170 cm | Turnor
Profesjonell rund pizzaspade i aluminium fra Turnor , perfekt for store pizzaovner og vedfyrte ovner. Med et langt skaft på 148 cm (kan forkortes etter behov) gir den deg trygg avstand til varmen og god kontroll under pizzabaking.
-
Modell : Turnor
-
Spadeblad : Ø20 cm, rund aluminium
-
Håndtak : 148 cm, aluminium
-
Total lengde : 170 cm
-
Lang pizzaspade med justerbart skaft
-
Lettvekts og slitesterk – ideell for profesjonell bruk
🍕 Rund pizzaspade til vedfyrt ovn og proff kjøkken
Denne lange pizzaspaden i aluminium passer utmerket for bruk i vedfyrte pizzaovner , gassdrevne pizzaovner og elektriske ovner med dyp stekekammer. Den runde spaden gjør det enkelt å rotere og løfte pizzaer med presisjon.
🔧 Fleksibel og brukervennlig
Det lange aluminiumskaftet kan enkelt tilpasses i lengden, noe som gjør pizzaspaden egnet for både små og store ovner, og sikrer sikker avstand til varmekilden.
Turnor Impex AS – Pizzaspader og pizzautstyr i proff kvalitet
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 Telefon: 907 02 074
📧 E-post: post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 103023 -
-
Pizzaspade
Pizzaspade Ø20×170 cm perforert
Pizzaspade aluminium rundt perforert 20×170 cm | Turnor
Profesjonell rund pizzaspade i aluminium med perforert blad – ideell for effektiv og nøyaktig håndtering av pizza i høytemperaturovner.
-
Modell : Turnor
-
Spadeblad : Ø20 cm, perforert aluminium
-
Håndtak : 145 cm, aluminium
-
Total lengde : 170 cm
-
Lett, slitesterk og varmebestandig
🔥 Perforert pizzaspade for perfekt stekeresultat
Denne perforerte pizzaspaden i aluminium lar overflødig falle gjennom hullene, noe som bidrar til sprø pizzabunn og redusert røykutvikling. Perfekt for både steinovner og elektriske pizzaovner.
💡 Justerbart langt skaft
Skaftet kan enkelt kuttes eller tilpasses etter behov. Den lange lengden på 145 cm gjør det trygt og enkelt å sette inn og ta ut pizza i dype eller varme ovner.
Turnor Impex AS – Din leverandør av pizzaspader og pizzautstyr i Norge
📍 Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📞 Telefon: 907 02 074
📧 E-post: post@turnor.no
🌐 www.turnor.noSKU: 101437 -
-
StøpejernspanneVarenummer: 107256
Støpejernspanne 390x200x63 mm oval for fajita med fjøl og håndtak – Lava
StøpejernspanneStøpejernspanne 390x200x63 mm oval for fajita med fjøl og håndtak – Lava
🌮 LAVA støpejernsfat oval for fajita med fjøl og håndtak – 39 × 20 cm – 0,36 liter
Dette ovale støpejernsfatet for fajita med fjøl og håndtak er laget for å gi en autentisk serveringsopplevelse. Perfekt til fajita, kjøtt, fisk, grønnsaker eller tapas, og designet for å tas rett fra ovnen eller komfyren til bordet for en “sizzling” effekt som begeistrer gjestene.
Med solid emaljert støpejern får du jevn varmefordeling og høy varmebevaring, slik at maten holder seg varm lenge. Den medfølgende fjølen beskytter bordet og gir en trygg og profesjonell presentasjon, mens håndtaket gjør serveringen enklere.
✅ Egenskaper
-
Støpejernsfat / panne oval for fajita med fjøl og håndtak
-
Perfekt til fajita, kjøtt, fisk, grønnsaker og varme småretter
-
Passer til alle varmekilder: induksjon, gass, elektrisk, keramisk, halogen og stekeovn (ikke mikrobølgeovn)
-
Høy varmebevaring og jevn varmefordeling – maten holder seg varm lenger
-
Miljøvennlig – laget i 100 % resirkulerbart støpejern
-
Enkel rengjøring – tåler oppvaskmaskin (vi anbefaler ekstra skylling etter vask)
📏 Spesifikasjoner:
-
Innvendig mål: 23,6 × 17 × 1,6 cm
-
Ytre dimensjon: 39 × 20 × 6,3 cm
-
Kapasitet: 0,36 liter
-
Vekt: 2,04 kg
-
Farge: Sort emalje
-
Materiale: Emaljert støpejern + fjøl
👉 Hos oss finner du ikke bare støpejernsfat og støpejernspanner for fajita, men også klassiske støpejernsgryter, rustfrie kjeler i alle størrelser og rustfrie aluminium-stekepanner – alle kompatible med induksjon, gass, elektrisk, keramisk, halogen og stekeovn.
⭐ TURNOR IMPEX AS – Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no | 📞 +47 907 02 074
Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, kafeer, bakerier, kaffebarer, hoteller, food trucks🔧 Brukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
🎨 Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973SKU: 107256 -
-
StøpejernspanneVarenummer: 107240
Støpejernspanne Ø200×26 mm rund sort med fjøl og 3 sausbeger – Lava
StøpejernspanneStøpejernspanne Ø200×26 mm rund sort med fjøl og 3 sausbeger – Lava
🍽️ LAVA emaljert støpejernsfat rund med fjøl med 3 sausbeger – Ø20 cm – 0,65 liter
Dette runde støpejernsfatet med håndtak, fjøl og plass til 3 sausbeger er den perfekte kombinasjonen av funksjonalitet og elegant serveringsdesign. Fatet passer ypperlig til kjøttretter, småretter, tapas eller grønnsaker – og med tre sausbeger (NB! sausbegere er ikke inkludert i prisen) kan du servere dipper, dressinger og sauser på en profesjonell og innbydende måte.
Laget i solid emaljert støpejern, holder dette serveringsfatet på varmen lenge og sikrer jevn varmefordeling. Resultatet er at maten kan serveres rykende varm direkte på bordet. Støpejernsfatet er slitesterkt, tidløst og gir et eksklusivt preg – perfekt både for restauranter, hoteller, kafeer og hjemmekjøkken.
✅ Egenskaper
-
Rundt støpejernsfat med fjøl og 3 sausbeger (plass til 3, ikke inkludert i prisen)
-
Passer til alle varmekilder: induksjon, gass, elektrisk, keramisk, halogen og stekeovn (ikke mikrobølgeovn)
-
Jevn varmefordeling og høy varmebevaring – maten holder seg varm lenge
-
Laget av 100 % resirkulerbart støpejern – miljøvennlig og robust
-
Enkel rengjøring – tåler oppvaskmaskin (vi anbefaler ekstra skylling etter vask)
📏 Spesifikasjoner:
-
Innvendig mål: Ø20 × 2,6 cm
-
Ytre dimensjon: 30,8 × 28 × 5,0 cm
-
Kapasitet: 0,65 liter
-
Vekt: 2,43 kg
-
Porsjoner: 1–2 personer
-
Farge: Sort emalje
-
Materiale: Emaljert støpejern + fjøl
👉 Hos oss finner du ikke bare støpejernsfat med fjøl og sausbeger, støpejernsgryter og støpejernskokkar, men også rustfrie kjeler i alle størrelser og rustfrie aluminium-stekepanner – alle tilpasset induksjon, gass, elektrisk, keramisk, halogen og stekeovn.
⭐ TURNOR IMPEX AS – Jerikoveien 18, 1067 Oslo
📧 post@turnor.no | 📞 +47 907 02 074
Finansiering & leasing tilgjengelig
Prosjektering av restaurantkjøkken, kafeer, bakerier, kaffebarer, hoteller, food trucks🔧 Brukte varer & reservedeler: www.turnorstore.no | 📞 +47 904 24 242
🎨 Møbler & interiørdesign: www.turnordesign.no | 📞 +47 408 48 973SKU: 107240 -
-
Grønnsakskutter - Hurtighakker
Tomatkutter MAC-TS-4, Turnor
Tomatkutter MAC-TS-4 – Manuell grønnsakskutter fra Turnor for effektiv skjæring
Tomatkutter MAC-TS-4 fra Turnor er en praktisk og robust manuell grønnsakskutter, spesielt egnet for kutting av tomater med presise skiver. Med en fast skivetykkelse på 5 mm gir denne kutteren jevne og fine tomatskiver, perfekt for restauranter, kafeer og catering.
Denne tomatkutteren har mål på 425x200x195 mm og er enkel i bruk, noe som gjør den til et uunnværlig hjelpemiddel på kjøkkenet. Den manuelle funksjonen sikrer full kontroll og nøyaktighet i kuttingen.
Spesifikasjoner:
-
Modell: MAC-TS-4
-
Mål: 425x200x195 mm
-
Skivetykkelse: 5 mm
-
Type: Manuell tomatkutter, grønnsakskutter
-
Bruksområder: tomatskiver, grønnsakskutter, kjøkkenutstyr, restaurantutstyr, cateringutstyr
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
Telefon: 90702074
E-post: post@turnor.no
Nettside: www.turnor.noSKU: MAC TS-4 -
-
Vegghyller & Serveringshyller
Vegghylle 1000x200x40 mm 1 etasje– Metaltek
Rustfri vegghylle 100x20x4 cm – Smal og praktisk vegghylle i rustfritt stål fra Turnor
Denne kompakte og solide rustfrie vegghyllen med målene 100x20x4 cm er laget i høykvalitets rustfritt stål, noe som gjør den ideell for både profesjonelle miljøer og privat bruk. Den smale utformingen gjør den perfekt som rustfri hylle til kjøkken, baderom, vaskerom, lager eller arbeidsbenk, der du trenger praktisk oppbevaring uten å bruke mye plass.
Merk: Veggskinner er ikke inkludert. Dette gir deg fleksibilitet til å montere hyllen med ønsket type skinner eller konsoller.
Skreddersydde løsninger: Turnor Impex AS tilbyr spesialproduksjon av rustfrie hyller til vegg i ønsket design og mål. Vi leverer både til privatpersoner, storkjøkken, restauranter og næringsmiddelindustrien.
Produktdetaljer:
-
Mål: 100x20x4 cm
-
Materiale: Rustfritt stål (standard eller syrefast etter ønske)
-
Slitesterk, hygienisk og enkel å rengjøre
-
Perfekt som rustfri vegghylle til kjøkken, bad, restaurant eller industri
-
Plassbesparende, moderne og funksjonell løsning for veggmontert oppbevaring
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
Telefon: 90702074
post@turnor.no
www.turnor.noVelg en rustfri vegghylle i stål fra Turnor for kvalitet, funksjonalitet og muligheten til å få hyllen produsert etter dine spesifikke mål og behov.
SKU: 100385 -
-
Vegghyller & Serveringshyller
Vegghylle 1200x200x40 mm 1 etasje – Metaltek
Rustfri vegghylle 120x20x4 cm – Slitesterk og hygienisk hylle til vegg fra Turnor
Denne rustfrie vegghyllen måler 120x20x4 cm og er laget i høykvalitets rustfritt stål, som sikrer lang holdbarhet og motstand mot korrosjon. Vegghyllen er ideell for bruk i både private hjem og profesjonelle miljøer hvor hygiene og slitestyrke er viktig.
Merk: Veggskinner er ikke inkludert, slik at du kan velge den monteringsløsningen som passer best til ditt behov.
Skreddersydd produksjon: Hos Turnor Impex AS kan vi også tilby tilpassede løsninger med rustfrie hyller i ønsket mål og design, helt etter dine spesifikasjoner.
Produktdetaljer:
-
Mål: 120x20x4 cm
-
Materiale: Rustfritt stål (standard eller syrefast etter ønske)
-
Enkel å rengjøre og vedlikeholde
-
Perfekt for kjøkken, bad, næringsmiddelindustri og andre hygienekrevende miljøer
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
Telefon: 90702074
post@turnor.no
www.turnor.noVelg rustfri vegghylle fra Turnor for kvalitet, fleksibilitet og mulighet for spesialtilpasning etter dine behov.
SKU: 100448 -
-
Vegghyller & Serveringshyller
Vegghylle 1400x200x40 mm 1 etasje – Metaltek
Vegghylle 140x20x4 cm – Rustfri vegghengt hylle fra Turnor
Denne funksjonelle og slitesterke rustfrie vegghyllen fra Turnor er designet for profesjonell og effektiv oppbevaring i kjøkken, kantine, lager, vaskerom og verksted. Med målene 140x20x4 cm passer hyllen perfekt der det er behov for god plassutnyttelse og høy hygiene.
Den vegghengte hyllen i rustfritt stål er motstandsdyktig mot fukt, varme og korrosjon, og er enkel å holde ren – ideell for miljøer med strenge hygienekrav.
Viktig informasjon: Konsoller og veggskinner er ikke inkludert og kan tilpasses etter veggtype og bruksområde.
Spesifikasjoner:
-
Mål: 140 x 20 x 4 cm
-
Materiale: Rustfritt stål
-
Bruksområder: storkjøkken, restaurant, kantine, vaskerom, industri, lager
-
Enkel å rengjøre og vedlikeholde
-
Solid og hygienisk løsning for veggmontert oppbevaring
Skreddersøm: Vi i Turnor Impex AS kan produsere rustfrie hyller etter ønskede mål og design, tilpasset dine behov og miljø.
Turnor Impex AS
Jerikoveien 18, 1067 Oslo
Telefon: 90702074
post@turnor.no
www.turnor.noVelg en rustfri vegghylle fra Turnor for lang levetid, høy kvalitet og fleksibilitet i profesjonelle omgivelser.
SKU: 100449 -









